02/05/2021

NAJLEPSZE RODZAJE RULETKI 2021

Nowoczesne kasyna oferują odwiedzającym bogaty asortyment slotów. Gracze mogą wybierać spośród kilkudziesięciu rodzajów tej gry stołowej. W tym samym czasie, jak pokazują statystyki, najbardziej popularnymi odmianami pozostają europejska, francuska i amerykańska wirtualna ruletka online na pieniądze. Użytkownicy najczęściej wolą grać w ruletkę na pieniądze w 2021 roku.

Producentami tych symulatorów jest wielu uznanych zagranicznych dostawców, takich jak NetEnt, Habanero, RedTiger i inne marki.

kasyno online gry

ODMIANY RULETKI ONLINE W KASYNACH

Roulette ma na swoim koncie kilka podgatunków. Każdy z nich ma swoje własne cechy charakterystyczne, ale podstawowe zasady pozostają takie same w większości przypadków. Najbardziej popularne rodzaje ruletki online na pieniądze są uważane za:

  • Amerykanin. Koło podzielone jest na 38 komórek. Żadna inna gra w ruletkę na prawdziwe pieniądze nie ma takiej liczby sektorów. Obecność dodatkowych komórek sprawia, że gra ta jest bardzo rozproszona – szanse na wygraną są tu znacznie mniejsze niż w innych wariantach.
  • Europejski. Klasyczna wersja, w której zadaniem gracza jest odgadnięcie, w który sektor spadnie kulka. W tej wersji ruletki zakłady nie są żetonami, tak jak w wersji amerykańskiej, a żetonami cenowymi.
  • Francuski. Ta gra ma wiele wspólnego z europejską ruletką. Wiąże się to z podobną sekwencją działań przy stole, a zakłady są takie same. Główną zaletą francuskiej ruletki może być niska wariancja, która zwiększa szanse graczy na wygraną.