01/12/2021

Ruleti mäng reeglite ja strateegiaga

Prantsuse sõna, mis tähendab “väike ratas”, on rulett tänapäeval üks lemmik kasiinomänge. Ruleti tohutu ahvatlevus võib olla tingitud asjaolust, et see on üks väheseid õnnemänge, kus õnn mängib olulist rolli. Erinevalt kaardimängudest ei nõua ruleti mängimine kaardilugemisoskust ega põhjalikke teadmisi tõenäosuse ja statistika kohta. Puhta juhuse mäng, kõik, mis mängijal on vaja ruletis võita, on kindel sisetunne järgmise võidunumbri määramiseks.

Ruleti ajalugu ulatub 17. sajandisse. Kes aga selle põneva hasartmängu välja mõtles eestis lubatud online kasiinod see on ajaloolaste seas endiselt vaidluse küsimus. Mõnede allikate järgi oli rulett kuulsa matemaatiku Blaise Pascali idee. Vahepeal ütleb ruletiloo teine ​​versioon, et mäng on Francois Blanci kuradiga sõlmitud pakti tulemus. Ükskõik mis tõsi on, on kindel vaid üks: rulett jõudis Ameerika randadeni alles XIX sajandil.

Ruletipalavikuga taastumiseks ei ole vaja aega. Seda seetõttu, et erinevalt teistest selle aja jooksul kasutusele võetud välismaistest mängudest ei taha ta, et geenius ruleti põhitõdesid kätte võtaks. Ruleti reeglid on üsna lihtsad: valige number, tehke sellele panus ja oodake, kuni väike ratas keerutatakse. Kui pall on sattunud ratta numbrinurka, võidate mängu; muidu kaotad.

Kui mäng muutus populaarsemaks, on ameeriklased välja mõelnud viisi, kuidas muuta ruleti koefitsiente maja kasuks. See viis Ameerika ratta leiutamiseni, millel on ühe asemel kaks nulli. Erinevalt Euroopa rattast annab Ameerika ratas majale parema eelise. See tähendab, et mängijal on vähem võimalusi võita Ameerika ruleti versioonis kui Euroopa versioonis.

Kui olete selles mängus uus, peaksite teadma, et võidu saamiseks piisab ruleti mängimise õppimata jätmisest. Meister ruletis peate end varustama ka mängu žargoonidega. Seda öeldes peate kõigepealt südamest omandama ruleti sõnastiku. Pole paha, kui kogute isegi ekspertidelt proovitud ja katsetatud näpunäiteid. Ja nagu iga teine ​​mäng seal, peate ka palju harjutama, et saada mängimiseks tõeline kvalifikatsioon. Üks parimatest viisidest seda teha on võrgus ruleti mängimine.

Ruleti mängimine on täpselt nagu selle mängu mängimine maapealses kasiinos. Ainus erinevus on selles, kus mängu mängitakse. Veebiruleti abil peate vaid sisse logima oma lemmikkasiinosaidile veebis, alla laadima ruletitarkvara ja olete valmis mängima. Parim asi võrgus mängimise juures on see, et saate tegelikult liituda tasuta ruletimänguga. See tähendab, et ainult oma lemmikmängu nautimiseks ei pea te sentigi säästma! Kui lahe see on?