Jak zrobić blefy przeciwko solidnym graczem

Próbując ukraść garnki w no-limit Hold’em, musisz zadać ci pytania: “Jak zapewne jest, że mój przeciwnik ma rękę?” I “mój zakład (Bluff) ma sens w kontekście drogi, w jaki gra się?”

Dokonywanie tych pytań jest ważne. Odpowiedź jest dokładnie krytyczna.

Niedawny przykład blefu i przeciw-blefu podszedł do braku limitu Hold’em w wysokości 5K $; Wydarzenie z serii World Mazza. Byłem aż do dwóch końcowych stołach i wyjechałem 6-2 w dużych żaluzjach. Małe żaluzje denominowane i sprawdziłem. Upadek upuścił J-T-6 z dwoma diamentami. Mój przeciwnik sprawdził i przemyślał: “I ‘LL bierze na to strzał.” Miałem pary i lokalizację i zamierzałem spróbować po prawej stronie garnka. Kiedy mój przeciwnik zadzwonił, praktycznie założyłem garnek.

Poniższa karta przyszła diament, dzięki czemu Możliwe Redrange, a mój przeciwnik sprawdził ponownie. Sprawdziłem też, dając mu pomysł, że nie jest złe, że nie zamrugnęłam. Karta rzeki była przestrzenią w kolorze białym i wyszła na zakłady.

Spotkałem nie ma dłoni, ale mój złapany mnie uczynił mnie całkiem pewny, że nie ma jednego ani jednego ani drugiego. Nie sądziłem, że uderzył rumieniec i wiedziałem, że mógłbym sprawić, że wyglądał, jakbym był uwięziony na odwrocie z rumieniecem się tak, po obstaniu 16 000 $, wstałem za 50 000 $. Po około minucie wyjechał do jego dłoni.

Teraz przyjmujmy kolejny spojrzenie na akcję tutaj. Kiedy mój przeciwnik casino gry Sprawdził upadek, widziałem okazję do gry i próbowałem ukraść garnek. To oczywiście denominowane z pewną płcią. Oboje sprawdziliśmy obrót, gdy przyszedł zaczerwienienie i doprowadziła po rzece nie przyniosła żadnej pomocy nam oczywiste. Mógłby spróbować mnie uwięzić mrugnięciem, ale po prostu nie przeczytałem tego w ten sposób. Kiedy próbował ukraść garnek, nie mogłem zawracać sobie głowy, nawet jeśli prawie na pewno miał mój rytm. 6. Jeszcze nie jestem pewien, że mógłbym wzbudzić go do ustalenia ręki ze wzrostem.

W przypadku tego typu gier, aby odnieść sukces, musisz myśleć przed zakładem, który produkujesz i pyta, że ​​ile jest to, że gracz zrobił rękę. Musiał mieć rumieniec, by wymienić moją rzekę wzrastając, chyba że pomyślał, że wpatruje grę w grę.

Cały blef lub przeciw-blef, należy obliczyć. Cała gra powinna opierać się na niektórych informacjach z zakładu, gracza lub z niektórych istnieje, że jesteś w stanie zrobić. To był tak złapany na gracza, ale złapany na sytuację. Nawet jeśli było to możliwe, że zrobił ją na poziomie, nie był przekonany. To dlatego, że myślałem, że mogę wzbudzić go do Believelo, że był zajęty wzrostem do rzeki. Dla niego, akcja ma na myśli. Wyglądał, jakbym zrobił pół-blef na jesieni, krok z remisem. Weryfikuję turę, aby obstał na rzekę, więc mogłem podnieść go z ręką. Był inteligentnym graczem i myślę, że to sens, czytaj go ponownie.

Zawsze musisz spróbować spotkać tak wiele informacji, ile możesz najpierw zrobić tego rodzaju gry. Musisz wiedzieć, że gracz, na który jesteś, jest wystarczająco mądry, aby przeczytać sytuację. Nie chcesz robić zaawansowanej gry jak ten na kimś, kto nie jest w stanie tego mieć znaczenia.

Dokonując inteligentnego prawa i korzystanie z tych okazji podczas turnieju, możesz pomóc w budowaniu stosu zintegrowanego obwodu i umieścić się w konflikcie dla stołu końcowego.